TELEFON SANTRAL HURDALARI

TELEFON SANTRAL HURDALARI, Elektronik hurdalarının bir çoğunda uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sunmaktayız. E-Atık olarak tabir edilen hurdalarda yer alan toksik maddeler sebebiyle bir çok çevre sorunu, insan sağlığı sorunu meydana gelebilir. Bu tür hurdaları çöpe değil geri dönüşüme kazandırmak çok ama çok önemlidir.
Elinizde bulunan yüklü miktardaki tüm elektronik kart içeren hurdalara talip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Geri Dönüşüme önem veren tüm markalar için e-atık toplama hizmeti kapsamında santral hurdası alımı hizmeti vermekteyiz. Bu hurda ürünlerin içinden çıkardığımız atıkların doğru değerlendirilmesi için geri dönüşüm merkezimizde parçalara ayrılması yapılmakta ve en yüksek fiyatlar ile kilogram cinsi üzerinden atık olan tüm dönüştürülebilir parçalarınızı adresinizden kendi araçlarımız ile, nakit ödemeler yaparak satın alıyoruz.

SANTRAL HURDALARI

Santral ekipmanlarında, kartlarında ve kendilerinde hurdaya ayrılan telefon santrallerinin içinde yer alan devre kartları vardır. Hurda santral kartları, baskılı devre kartı rengi, veri yolu özellikleri, trafo içeriği, veri yolu renkleri, soketleri ve renkleri gibi bir çok kritere ayrılarak fiyatları belirlenmekte ve kategorisine göre alanında en iyi fiyatları firmamız tarafından verilmektedir. Santral kartları düşük kaliteli olanlar arasında devre kartları statüsünde olmakta ve maddi değeri düşük olan kartlardır.

Kullanılmaz hale gelen santrallerin içinde bulunan ve telekomikasyon görevlerini yerine getiren elektronik kartlar da santrallerin içinde bulunmakta olan hurdalardır. Günümüzde analog santraller satılmakta ve dijitalleşen telekomikasyon sistemlerinin üzerinde ise sayısal sistemler ahline gelmektedir. Sayısal iletişimin kodlara dönüştürülmesi ve hedef noktalarda tekrar veri türüne geçilmesi ile yapılan iletişim türünde daha yüksek kalite ile sayısal iletişim telekomikasyonu alanında büyük fayda sağlayan bu ürünlerin hurdaya ayrılmalarında geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

SANTRAL HURDASI FİYATLARI

Santral hurdalarınızı yüksek fiyatlar ödeyerek alıyoruz. Hurdalarınızı yerinizden dijital kantarlarımız ile tartarak ödemelerini de nakit olarak yaparak almaktayız. Sadece santral hurdası için değil tüm hurda grupları için geçerlidir. Örneğin bakır hurdanız var ve satmak mı istiyorsunuz. Hemen bizi arayarak en yüksek fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir