Hurda Fotokopi Makinesi

Hurda fotokopi makinesi alımı yapılan hurdalardan sadece biridir. Sizde evinizde hurda fotokopi makinesi var ve bu konuda hurda fotokopi makinesi alan yerler arıyorsanız hemen hurdacı telefon numaralarından arayarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Fotokopi makinesi hurdası elektronik hurda kapsamına girmektedir. Dışı tamamen geri dönüşümü yapılmayan plastikten oluşur. Genellikle bulunduğu noktalar ise ofisler ve kırtasiye gibi iş yerleridir. Buralardan hurda fotokopi makinesi alanlar bu hurdaları geri dönüşüme kazandırır. Gerekli işlemler yapılırken hurda ayırma işlemi meşakkatli bir iştir.

Dışı dış kalın plastikten elektronik aksam ve motorların ayrılması gerekir. Bu sebeple hurdacıların çoğunluğu hurda yazıcı ve fotokopi makinesi alımı yapmak istemezler. Hurda yazıcı fiyatları ise yazıcının içerisinde bulunan kablo ve motor miktarına göre değişir. Az plastik çok oranda motor, demir, alüminyum ve kablo içeren hurda yazıcılar daha pahalı fiyatlardan satılabilir.

Eğer elinizde hurda yazıcı var ve ne kadar satılacağını merak ediyorsunuz fotoğraflarını çekerek WhatsApp uygulaması üzerinden bizimle paylaşırsanız anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda Fotokopi Makinesi Tamiri Zordur

Fotokopi makinesi tamiri makine tamircileri arasında zor sayılabilecek tamir işlerinden birisidir. Tamir etmesi oldukça zor olması sebebiyle arızalanan makineler hurda fotokopi makinesi sınıfına ayrılır. Hacimsel olarak fazla yer kaplamaları sebebiyle hurdaya atılmalarında fayda vardır.

Hurdacılar çoğunlukla bu makineleri almayı tercih etmezler. Hurda fotokopi makinesi alan hurdacı ise işçileri ile birlikte ayrıştırma işlemi gerçekleşir. Fotokopi makinesi ile yazıcı arasında farklılıklar bulunur. Halk arasında fotokopi makinesi ile yazıcı aynı şey olarak bilinmektedir. Ancak bu durum bu şekilde değildir.

Fotokopi makinesi daha çok kırtasiyelerde kullanılan büyük tip makinelere verilen isimdir. Yazıcı ise daha çok evsel kullanıma yönelik kağıt basma makinesidir. Hurda yazıcı geri dönüşüm çoğunlukla elektronik hurdası alımı yapanlar tarafından gerçekleştirilir. İstanbul ili içerisinde nüfus yoğunluğu sebebiyle çok sayıda fotokopi merkezi ve ofis bulunur.

Tüm Soru görüş ve Önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. +90 533 745 51 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir