Hurda Bilgisayar Parçaları Fiyatları

Hurda Bilgisayar Parçaları Fiyatları bilgisayar hurda fiyat listesine göre ayrı ayrı sınıfları olan elektronik hurdaları nın alımı için düzenlenen satın alma fiyat listesidir. Hurda Bilgisayar parçaları birçok sınıfa dahil olmaktadır, satın alma fiyatlarından önce bu sınıflandırmanın doğru anlaşılması hurda bilgisayarların en yüksek fiyatlar ile satılmasına yani en çok kazanç elde edilmesine olanak sağlar.

Hurda bilgisayarlar genel olarak 3 ana sınıfa aittirler, bu sınıflar masaüstü bilgisayar hurdaları , dizüstü bilgisayar hurdaları ve sunucu bilgisayarları hurdaları olarak kabul edilmektedir. Bu sınıflandırmalar kendi içerisindeki donanımlara göre ayrışmaktadır.

Masaüstü bilgisayar hurdaları bilgisayar kasa hurdası , monitör hurdası ve çevre birimleri hurdaları olarak yine 3 sınıf olarak değerlendirilmektedir. Bilgisayar kasa hurdaları kombine bir atıktır yani içerisinde birden çok elektronik atık sınıflandırmasına dahil olan atık içermektedir ve bu atıkların ayrı sınıfları bulunması ve ayrı ekonomik değerlere sahip olmaları sebebi ile ayrı ayrı sınıflandırılarak ayrılması ve satın alınması gerekmektedir.

Hurda Bilgisayar

Bilgisayar kasa hurdası içerisinden Anakart hurdaları , ekran kartı hurdaları , eklenti kartı hurdaları , işlemci hurdaları , ram hurdaları , harddisk hurdaları , optik okuyucu hurdaları , kablo hurdaları , güç kaynağı hurdaları , metal hurdaları ve plastik hurdaları çıkmaktadır. Bu ekipmanları incelediğimizde en değerli grup işlemci ve ram hurdaları olarak karşımıza gelmektedir, yine harddisk hurdaları , anakart hurdaları ve eklenti kartı hurdaları da yüksek ekonomik değere sahiptirler.

Laptop hurdaları incelendiğinde içerisinde laptop anakart hurdaları , laptop işlemci hurdaları , ram hurdaları , harddisk hurdaları , optik okuyucu hurdaları , adaptör hurdaları, laptop pili hurdaları , plastik ve metal hurdaları karşımıza gelmektedir.

Sunucu hurdaları incelendiğinde de sunucu anakart hurdaları ve masaüstü bilgisayar hurdaları ile aynı sınıflara dahil olan diğer elektronik hurdalar karşımıza gelmektedir.

Yukarıda belittiğimiz tüm sınıflar ayrı ekonomik değerlere sahiptir ve bu değerler Hurda Bilgisayar Parçaları Fiyatları na göre ayrı ayrı hesaplanarak toplanır ve toplam değer ortaya çıkar. Doğru sınıflandırma yapılan elektronik atıklar ve bilgisayar hurdaları her zaman için en yüksek değere ulaşırlar.

Şirketimiz her çeşit toplu elektronik atık alımı yapmaktadır ,tüm bilgisayar hurdalarınızın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız. Satın alma fiyatlarımızı öğrenmek için Elektronik Hurda Fiyat Listesi sayfamızı inceleyiniz.

Tüm Soru görüş ve Önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. +90 533 745 51 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir