Anakart Hurdası Alım Fiyatları

Modem Türleri ve Hurdaları

Anakart Hurdası Alım Fiyatları hurda anakartları satınalmakta olan elektronik atık geri dönüşüm tesislerinin her bir sınıf anakart hurdaları için ödeme yaptıkları satınalma fiyat listelerinde yer almaktadır. Diğer tüm hurdalar gibi elektronik hurdalar olan anakart hurdaları nın da bir alım değerleri vardır görsel olarak birbirlerine benziyor olsalar da elektronik kart hurdaları nın alım fiyatlarında değişiklikler vardır bu sebeple Anakart Hurdası Alım Fiyatları incelenirken elektronik kart sınıflandırmalarının da bilinmesi önemlidir. Genel olarak Avrupa Standartlarına göre faaliyet gösteren tesisler en azından aşağıdaki temel sınıflandırmaları yaparak satınalma yaparlar.

Bilgisayar Anakart Hurdaları temel olarak sunucu anakart hurdaları , laptop anakart hurdaları , tablet anakart hurdaları , eski nesil masaüstü bilgisayar anakart hurdaları , yeni nesil masaüstü bilgisayar anakart hurdaları , eklenti kartı hurdaları olarak sınıflandırılmaktadır. Bu sınıfların ekonomik değerleri en değerli olan laptop anakart hurdaları ile başlar ve yeni nesil anakart hurdaları ile son bulur, en düşük değerli hurda anakart grubu çin kartı da denilen yeni nesil anakart hurdalarıdır.

Dünyada 2A ve 2B olarak ayrıştırılan ülkemizde AB olarak birlikte ele alınan elektronik kart sınıfı ise orta ve üst seviye dijital sistem kartlarını belirten gruptur, modem anakart hurdaları , cdrom anakart hurdaları , uydu alıcı anakart hurdaları gibi orta seviye elektronik cihazların dijital sistem kartları bu sınıflandırmalara girmektedir.

Temel olarak en yaygın olarak karşımıza gelen diğer sınıf da düşük seviye anakart hurdaları yada C kart hurdaları olarak değerlendirilen trafo kartı hurdası benzeri anakart hurdaları dır bu kartların ekonomik değeri yukarıda bahsettiğimiz tüm anakartlara göre daha düşüktür.

Şirketimiz elektronik hurda alım fiyatları sayfasında tüm elektronik hurda kalemleri detaylı olarak fiyatlandırılmıştır ve bu liste günceldir. Elinizde bulunan tüm toplu elektronik kartların alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız.

Tüm Soru görüş ve Önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. +90 533 745 51 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir